Europa? Azja? Czy może Ameryka? Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie znaleźć będziesz zdołał największy zabawki sklep z zabawkami? https://funwithmum.com/pl/kocyki Wiele takowych sklepów mieści się na rejonie pojedynczych państw. kocyk dla dzieckaNajwiększym i najstarszym, niezaprzeczalnie jest jednak sklep funkcjonujący w UK.
Jego londyńska rezydencja założona była już w 1760 roku i od tego czasu funkcjonować będzie nieprzerwanie – nie wliczając w to kilku zmian zlokalizowania oraz pożarów. Jest to równocześnie jedna z największych atrakcji miasta i wszelakiego roku zabawki sklep zwiedzany jest przez milion przejezdnych!
Nie dosyć, że dziecko znajdzie tutaj wszelką zabawkę o jakiej będzie tylko umiało pomarzyć, to jednocześnie warsztat organizuje urodziny dla dzieci, wiele ciekawych eventów oraz konkursów, które przyciągają pędraków z całego Londynu.
Nieco młodszy, jednak podobnie duży i atrakcyjny zabawki sklep z zabawkami znajdzie się w Nowym Jorku, funkcjonując od pierwszej połówki osiemnastego stulecia.