Szanghaj to miejsce, w którym od kilku już lat funkcjonuje największy na globie zabawki sklep z lalkami Barbie. Koszty jego budowli przekroczyły 20 milionów funtów, a na kolejnych sześciu kondygnacjach dziewczynki znajdą nie tylko swoje kochane kukiełki we wszystkich możliwych formach i kreacjach, jednakże także szereg akcesoriów wymaganych do zabawy.
poduszki dla dzieciSpółka Mattel, która znajdzie się w posiadaniu marki Barbie stwierdziła, że miejsce to ma na celu oddziaływanie na imaginację dzieci i przeniesienie ich w świat prywatnych marzeń oraz imaginacji. Zabawki sklep otwarty w Szanghaju oferuje ponad 1500 odmiennego typu wytworów, a wspominajmy, że mówimy tutaj jedynie o lalkach!
To co najciekawsze, w podaży sklepu znajdują się także autentyczne kreacje – szyte nie tylko na najmniejsze księżniczki, lecz także i na dorosłe niewiasty. Jak na razie, robią one szeroką furorę, na przykład dzięki znajdującemu się w sklepie wybiegowi, po którym każdy może się przejść i poczuć jak rzeczywista modelka. Z kompletną pewnością jest to bardzo wyjątkowy zabawki sklep, który powstał w ostatnim okresie. zobacz więcej