Zabawki najwyższej rangi, wypchane zwierzaki w prawdziwych rozmiarach, lalki a także ogromny wybór rozrywek. Wszystko to i o wiele więcej zaoferować może nam marka FAO Fun with Mum, będąca najstarszym i najdawniej działającym sklepikiem z zabawkami na rejonie USA.
Główna siedziba sklepu mieści się przy Piątej Alei w NYC, czyli w bardzo atrakcyjnej lokalizacji turystycznej. Zabawki sklep jest już dziś prawdziwą legendą między innymi dzięki zabawkowym żołnierzykom o formatach zwyczajnego człowieka, udostępnianiu swoich powierzchni do nakręcenia scen w dziesiątkach produkcji jak również z powodu unikatowego pianina, po jakim chodzimy, aby wyciągnąć z niego dźwięki.
Zabawki sklep FAO Fun with Mum założony był w drugiej połowie wieku dziewiętnastego przez niemieckiego repatrianta o takim samym imieniu. funwithmum Na samym początku sklepik znajdował się w Baltimore, czy również Bostonie, ażeby definitywnie jego kolejna rezydencja powstała w Nowym Jorku.
Zabawki sklep jest dziś naprawdę popularny nie tylko wśród rdzennych mieszkańców miasta, lecz także wszystkich Amerykanów i osób przyjezdnych.chmurka poduszka